Proiector liniar LED pentru șină 15x1W, lumină alb caldă 3000K, culoare alb
Proiector liniar LED pentru șină 15x1W, lumină alb caldă 3000K, culoare alb
- Model: 01335
-
Proiector LED 15X1W din aluminiu pentru șină cu finisaj alb și grad de protecție IP20. Optică 30°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 1200lm.
AC LED, nu necesită transformator.
În conformitate cu standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.
Opţiuni disponibile
Specificații tehnice

L = 480 mm / l = 33 mm / Î = 45 mm; Optică: 30°; Flux luminos: 1200 lm
393,25 lei
În stoc producător
Livrare în 2-3 săptămâni
Adaugă la Favorite
Ai nevoie de ajutor în selecția sau configurarea produselor? Suntem aici să te ajutăm. Îți oferim asistență tehnică specializată.
Contactează-ne acum!
Compară produsul
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 15W |
| Culoare lumină | alb cald |
| Temperatură de culoare | 3000K |
| Optică (unghi) | 30° |
| Ajustabilitate | orientabil |
| Soclu/sursă | LED integrat |
| Dimabil | nu |
| Detalii | |
| Model | 01335 |
| Tip produs | tehnic |
| Tip montaj | pentru șină |
| Utilizare în interior | da |
| Material | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Formă | dreptunghiular |
| Lungime | 480 mm |
| Lățime | 33 mm |
| Înălțime | 45 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | I (corp de iluminat care necesită împământare) |
| Flux luminos (lumeni) | 1200lm |
| Eficiență luminoasă (la sursă) | 80lm/W |
| Indice de redare a culorilor | CRI80 |
| Transformator | nu necesită |
| Garanție | 3 ani |
| Producător | One Light |
Te-ar putea interesa și:
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Proiector LED 10W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj negru și grad de protecție IP20. Optică 38°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 80..
De la
75,63 lei 151,25 lei
Fără TVA:62,50 lei
Proiector LED 8W pentru șină care poate fi orientat, din aluminiu cu finisaj negru și grad de protecție IP20. Optică 36° dark light, CRI80, având lumi..
De la
187,55 lei 375,10 lei
Fără TVA:155,00 lei
Proiector din aluminiu pentru șină cu finisaj negru și grad de protecție IP20 pentru bec LED 10W GU10, optică dark light.În conformitate cu standardul..
De la
99,83 lei 199,65 lei
Fără TVA:82,50 lei
Spot pentru șină 230V din aluminiu finisaj negru, 6W, dark light. Optică 40°, CRI90, având lumină alb caldă 3000K, 480lm.Dotat cu transformator on/off..
De la
127,05 lei 254,10 lei
Fără TVA:105,00 lei
Proiector din aluminiu pentru șină cu finisaj negru și grad de protecție IP20 pentru bec LED GU10 max 20W.Pentru un confort vizual maxim, poți comanda..
De la
87,73 lei 175,45 lei
Fără TVA:72,50 lei
Proiector LED 8W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj negru, filtru honeycomb (anti-orbire) și grad de protecție IP20.Optică 36°, CRI80, av..
De la
142,18 lei 284,35 lei
Fără TVA:117,50 lei
Spot pentru șină 230V din aluminiu finisaj negru, 12W lumină alb caldă 3000K, dark light. Optică 40°, CRI90, având flux luminos la sursă de 960lm.Livr..
De la
157,30 lei 314,60 lei
Fără TVA:130,00 lei
Proiector liniar LED pentru montaj pe șină 230V, finisaj alb, 16W. Optică 110°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 1600lm.Dotat cu transformator on/..
De la
465,85 lei
Fără TVA:385,00 lei
Newsletter
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și primiți cele mai recente oferte, reduceri și actualizări


