Spot LED pentru șină tavan 12W, finisaj alb
Spot LED pentru șină tavan 12W, finisaj alb
- Model: 01659
-
Spot pentru șină 230V din aluminiu finisaj alb, 12W lumină alb caldă 3000K, dark light. Optică 40°, CRI90, având flux luminos la sursă de 960lm.
Livrat cu transformator on / off de 350mA.
În conformitate cu standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.
Opţiuni disponibile
Specificații tehnice

Î = 73 mm / ø = 90 mm; Optică: 40°; Flux luminos: 960 lm
157,30 lei
314,60 lei
-50 %
Include TVA
Include taxa verde: 0,80 lei
Stoc:
Stoc magazin limitat 1 buc.
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
Restul produselor la comandăîntreabă stoc
Adaugă la Favorite
Ai nevoie de ajutor în selecția sau configurarea produselor? Suntem aici să te ajutăm. Îți oferim asistență tehnică specializată.
Contactează-ne acum!
Compară produsul
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Grad protecție IP transformator | IP20 |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 12W |
| Putere transformator (W) | 10,5-14,7W |
| Culoare lumină | alb cald |
| Temperatură de culoare | 3000K |
| Optică (unghi) | 40° |
| Ajustabilitate | orientabil |
| Soclu/sursă | LED integrat |
| Dimabil | nu |
| Detalii | |
| Model | 01659 |
| Tip produs | tehnic |
| Tip montaj | pentru șină |
| Utilizare în interior | da |
| Material | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Formă | rotund |
| Înălțime | 73 mm |
| Diametru | 90 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | I (corp de iluminat care necesită împământare) |
| Flux luminos (lumeni) | 960lm |
| Eficiență luminoasă (la sursă) | 80lm/W |
| Indice de redare a culorilor | CRI90 |
| Transformator | integrat |
| Tensiune/curent LED și transformator (mA sau V) | 350 mA |
| Garanție | 3 ani |
| Producător | One Light |
Te-ar putea interesa și:
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Spot pentru șină 230V din aluminiu finisaj alb, 6W, dark light. Optică 40°, CRI90, având lumină alb caldă 3000K, 480lm.Dotat cu transformator on/off d..
De la
127,05 lei 254,10 lei
Fără TVA:105,00 lei
Proiector liniar LED pentru șină cu 10x5W din aluminiu cu finisaj alb, orientabil 45° cu grad de protecție IP20. Optică 30°, CRI80, având lumină alb c..
De la
780,45 lei
Fără TVA:645,00 lei
Proiector LED 15X1W din aluminiu pentru șină cu finisaj negru și grad de protecție IP20. Optică 30°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 1200lm.AC LE..
De la
393,25 lei
Fără TVA:325,00 lei
Proiector LED 10W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj alb și grad de protecție IP20. Optică 38°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 800l..
De la
133,10 lei
Fără TVA:110,00 lei
Proiector LED 10W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj negru și grad de protecție IP20. Optică 38°, CRI80, având lumină alb neutră 4000K, 8..
De la
127,05 lei 254,10 lei
Fără TVA:105,00 lei
Proiector LED 8W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj alb și grad de protecție IP20. Optică 36°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 650lm..
De la
242,00 lei
Fără TVA:200,00 lei
Bază montare cu alimentare pentru spoturi pe șină, cu finisaj alb.În conformitate cu standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice...
De la
78,65 lei
Fără TVA:65,00 lei
Proiector liniar LED pentru montaj pe șină 230V, finisaj alb, 16W. Optică 110°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 1600lm.Dotat cu transformator on/..
De la
465,85 lei
Fără TVA:385,00 lei
Newsletter
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și primiți cele mai recente oferte, reduceri și actualizări



