Proiector șină pentru bec GU10 10W, rotund, culoare negru
Proiector șină pentru bec GU10 10W, rotund, culoare negru
- Model: 01344
-
Proiector din aluminiu pentru șină cu finisaj negru și grad de protecție IP20 pentru bec LED 10W GU10, optică dark light.
În conformitate cu standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.
Opţiuni disponibile
Specificații tehnice

Î = 100 mm / ø = 68 mm
99,83 lei
199,65 lei
-50 %
Include TVA
Include taxa verde: 0,80 lei
Stoc:
Stoc magazin limitat 5 buc.
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
Restul produselor la comandăîntreabă stoc
Adaugă la Favorite
Ai nevoie de ajutor în selecția sau configurarea produselor? Suntem aici să te ajutăm. Îți oferim asistență tehnică specializată.
Contactează-ne acum!
Compară produsul
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 10W |
| Ajustabilitate | orientabil |
| Soclu/sursă | bec GU10 |
| Număr becuri necesare | 1 |
| Detalii | |
| Model | 01344 |
| Tip produs | tehnic |
| Tip montaj | pentru șină |
| Utilizare în interior | da |
| Material | aluminiu |
| Culoare | negru - alamă |
| Formă | rotund |
| Înălțime | 100 mm |
| Diametru | 68 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | I (corp de iluminat care necesită împământare) |
| Garanție | 5 ani |
| Producător | One Light |
Te-ar putea interesa și:
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Șină trifazată 16A din aluminiu cu finisaj negru și lungime de 2m. Necesită accesorii - vezi opțiunile de mai jos. Dacă se alege montaj suspendat, rec..
De la
266,20 lei
Fără TVA:220,00 lei
Spot pentru șină 230V din aluminiu finisaj negru, 12W lumină alb caldă 3000K, dark light. Optică 40°, CRI90, având flux luminos la sursă de 960lm.Livr..
De la
157,30 lei 314,60 lei
Fără TVA:130,00 lei
Proiector din aluminiu pentru șină cu finisaj alamă și grad de protecție IP20 pentru bec LED 10W GU10, optică dark light.În conformitate cu standardul..
De la
117,98 lei 235,95 lei
Fără TVA:97,50 lei
Proiector LED 10W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj negru și grad de protecție IP20. Optică 38°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 80..
De la
254,10 lei
Fără TVA:210,00 lei
Proiector LED 8W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj negru și grad de protecție IP20. Optică 36°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 650..
De la
242,00 lei
Fără TVA:200,00 lei
Bază montare cu alimentare pentru spoturi pe șină, cu finisaj negru...
De la
78,65 lei
Fără TVA:65,00 lei
Șină aplicată trifazată 16A, finisaj negru, lungime 3m. Necesită accesorii - vezi opțiunile de mai jos. Dacă se alege montaj suspendat, recomandăm cât..
De la
381,15 lei
Fără TVA:315,00 lei
Șină aplicată trifazată 16A, finisaj negru, lungime 1m. Necesită accesorii - vezi opțiunile de mai jos. Dacă se alege montaj suspendat, recomandăm cât..
De la
133,10 lei
Fără TVA:110,00 lei
Newsletter
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și primiți cele mai recente oferte, reduceri și actualizări



