Spot LED pentru șină tavan 6W, finisaj negru
Spot LED pentru șină tavan 6W, finisaj negru
- Model: 01575
-
Spot pentru șină 230V din aluminiu finisaj negru, 6W, dark light. Optică 40°, CRI90, având lumină alb caldă 3000K, 480lm.
Dotat cu transformator on/off de 150mA.
În conformitate cu standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.
Opţiuni disponibile
Specificații tehnice

Î = 66 mm / ø = 68 mm; Optică: 40°; Flux luminos: 480 lm
127,05 lei
254,10 lei
-50 %
Include TVA
Include taxa verde: 0,80 lei
Stoc:
Stoc magazin limitat 5 buc.
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
Restul produselor la comandăîntreabă stoc
Adaugă la Favorite
Ai nevoie de ajutor în selecția sau configurarea produselor? Suntem aici să te ajutăm. Îți oferim asistență tehnică specializată.
Contactează-ne acum!
Compară produsul
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Grad protecție IP transformator | IP20 |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 6W |
| Putere transformator (W) | 3,75-6W |
| Culoare lumină | alb cald |
| Temperatură de culoare | 3000K |
| Optică (unghi) | 40° |
| Ajustabilitate | orientabil |
| Soclu/sursă | LED integrat |
| Dimabil | nu |
| Detalii | |
| Model | 01575 |
| Tip produs | tehnic |
| Tip montaj | pentru șină |
| Utilizare în interior | da |
| Material | aluminiu |
| Culoare | negru |
| Formă | rotund |
| Înălțime | 66 mm |
| Diametru | 68 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | I (corp de iluminat care necesită împământare) |
| Flux luminos (lumeni) | 480lm |
| Eficiență luminoasă (la sursă) | 80lm/W |
| Indice de redare a culorilor | CRI90 |
| Transformator | integrat |
| Tensiune/curent LED și transformator (mA sau V) | 150 mA |
| Garanție | 3 ani |
| Producător | One Light |
Te-ar putea interesa și:
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Șină trifazată 16A din aluminiu cu finisaj negru și lungime de 2m. Necesită accesorii - vezi opțiunile de mai jos. Dacă se alege montaj suspendat, rec..
De la
266,20 lei
Fără TVA:220,00 lei
Spot pentru șină 230V din aluminiu finisaj alb, 6W, dark light. Optică 40°, CRI90, având lumină alb caldă 3000K, 480lm.Dotat cu transformator on/off d..
De la
127,05 lei 254,10 lei
Fără TVA:105,00 lei
Spot pentru șină 230V din aluminiu finisaj negru, 12W lumină alb caldă 3000K, dark light. Optică 40°, CRI90, având flux luminos la sursă de 960lm.Livr..
De la
157,30 lei 314,60 lei
Fără TVA:130,00 lei
Spot pentru șină 230V din aluminiu finisaj negru, 24W lumină alb caldă 3000K, dark light. Optică 40°, CRI90, având flux luminos la sursă de 1920lm.Liv..
De la
405,35 lei
Fără TVA:335,00 lei
Proiector LED 10W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj negru și grad de protecție IP20. Optică 38°, CRI80, având lumină alb neutră 4000K, 8..
De la
127,05 lei 254,10 lei
Fără TVA:105,00 lei
Bază montare cu alimentare pentru spoturi pe șină, cu finisaj negru...
De la
78,65 lei
Fără TVA:65,00 lei
Șină aplicată trifazată 16A, finisaj negru, lungime 3m. Necesită accesorii - vezi opțiunile de mai jos. Dacă se alege montaj suspendat, recomandăm cât..
De la
381,15 lei
Fără TVA:315,00 lei
Șină aplicată trifazată 16A, finisaj negru, lungime 1m. Necesită accesorii - vezi opțiunile de mai jos. Dacă se alege montaj suspendat, recomandăm cât..
De la
133,10 lei
Fără TVA:110,00 lei
Newsletter
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și primiți cele mai recente oferte, reduceri și actualizări



