Proiector șină pentru bec GU10 10W, rotund, culoare alb
Proiector șină pentru bec GU10 10W, rotund, culoare alb
- Model: 01664
-
Proiector din aluminiu pentru șină cu finisaj alb și grad de protecție IP20 pentru bec LED 10W GU10, dark light.
În conformitate cu standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.
Opţiuni disponibile
Specificații tehnice

Î = 100 mm / ø = 68 mm
199,65 lei
În stoc producător
Livrare în 2-3 săptămâni
Adaugă la Favorite
Ai nevoie de ajutor în selecția sau configurarea produselor? Suntem aici să te ajutăm. Îți oferim asistență tehnică specializată.
Contactează-ne acum!
Compară produsul
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 10W |
| Ajustabilitate | orientabil |
| Soclu/sursă | bec GU10 |
| Număr becuri necesare | 1 |
| Detalii | |
| Model | 01664 |
| Tip produs | tehnic |
| Tip montaj | pentru șină |
| Utilizare în interior | da |
| Material | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Formă | rotund |
| Înălțime | 100 mm |
| Diametru | 68 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | I (corp de iluminat care necesită împământare) |
| Garanție | 5 ani |
| Producător | One Light |
Te-ar putea interesa și:
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Șină trifazată 16A din aluminiu cu finisaj alb și lungime de 2m. Necesită accesorii - vezi opțiunile de mai jos. Dacă se alege montaj suspendat, recom..
De la
266,20 lei
Fără TVA:220,00 lei
Proiector LED 10W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj alb și grad de protecție IP20. Optică 38°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 800l..
De la
133,10 lei
Fără TVA:110,00 lei
Proiector LED 10W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj alb și grad de protecție IP20. Optică 38°, CRI80, având lumină alb neutră 4000K, 850..
De la
254,10 lei
Fără TVA:210,00 lei
Proiector LED 10W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj negru și alb de protecție IP20. Optică 38°, CRI80, având lumină alb caldă 3000K, 800..
De la
254,10 lei
Fără TVA:210,00 lei
Proiector LED 8W pentru șină orientabil, din aluminiu cu finisaj alb, filtru honeycomb (anti-orbire) și grad de protecție IP20. Optică 36°, CRI80, avâ..
De la
284,35 lei
Fără TVA:235,00 lei
Bază montare cu alimentare pentru spoturi pe șină, cu finisaj alb.În conformitate cu standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice...
De la
78,65 lei
Fără TVA:65,00 lei
Șină aplicată trifazată 16A, finisaj alb, lungime 3m. Necesită accesorii - vezi opțiunile de mai jos. Dacă se alege montaj suspendat, recomandăm câte ..
De la
381,15 lei
Fără TVA:315,00 lei
Șină aplicată trifazată 16A, finisaj alb, lungime 1m. Necesită accesorii - vezi opțiunile de mai jos. Dacă se alege montaj suspendat, recomandăm câte ..
De la
133,10 lei
Fără TVA:110,00 lei
Newsletter
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și primiți cele mai recente oferte, reduceri și actualizări



