Schemă configurare produs
Stabilește configurația
Acest produs necesită accesorii pentru montare sau poate fi configurat.
- Bandă LED RGB dimabilă 2W/m cu telecomandă, rolă 5m, interior
- Total *include TVA
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 2W/m |
| Culoare lumină | RGB |
| Temperatură de culoare | RGB |
| Ajustabilitate | fix |
| Soclu/sursă | LED integrat |
| Dimabil | da |
| Detalii | |
| Model | 01438 |
| Tip produs | decorativ |
| Tip montaj | benzi LED |
| Utilizare în interior | da |
| Lungime | 5 m |
| Lățime | 10 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | II (corp de iluminat cu izolație de protecție) |
| Transformator | nu necesită |
| Tensiune/curent LED și transformator (mA sau V) | 12V DC |
| Garanție | 3 ani |
| Producător | One Light |





