Schemă configurare produs
Stabilește configurația
Acest produs necesită accesorii pentru montare sau poate fi configurat.
84,70 lei 42,35 lei
- Bandă LED flexibilă exterior 14,4W/m, 140 LED-uri/m, lumină alb neutră 4000K, rolă 5m
- Total *include TVA
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP66 - potrivit la exterior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 14,4W/m |
| Culoare lumină | alb neutru |
| Temperatură de culoare | 4000K |
| Ajustabilitate | fix |
| Soclu/sursă | LED integrat |
| Dimabil | da |
| Detalii | |
| Model | 01493 |
| Tip produs | tehnic |
| Tip montaj | benzi LED |
| Utilizare în interior | da |
| Utilizare în exterior | da |
| Material | silicon |
| Lungime | 5 m |
| Lățime | 6 mm |
| Înălțime | 10 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | III (corp de iluminat cu tensiune joasă de protecție) |
| Flux luminos (lumeni) | 360lm/m |
| Eficiență luminoasă (la sursă) | 25lm/W |
| Indice de redare a culorilor | CRI90 |
| Transformator | se comandă separat |
| Tensiune/curent LED și transformator (mA sau V) | 24V DC |
| Garanție | 5 ani |
| Producător | One Light |



