Aplica tavan Mesh, finisaj negru, diametru 20 cm
Aplica tavan Mesh, finisaj negru, diametru 20 cm
- Model: 14836
-
Aplica tavan Mesh, finisaj negru, diametru 20 cm.
Lampa necesită 4 becuri G9 max 28W - vezi opțiunile disponibile mai jos.
Plafoniera Mesh se caracterizează prin forma sa geometrică, care în esență reprezintă o suspensie clasică, dar cu o notă modernă. Câmpurile curbe de sticlă sunt coordonate pentru a crea un element decorativ care poate lumina diferite încăperi ale unei case.
Plafonierele Mesh sunt create și proiectate de duo-ul de designeri Emanuele Patton și Michael Waltersdorff pentru Halo Design.
Opţiuni disponibile
Specificații tehnice
Î = 130 mm / ø = 200 mm
1.016,40 lei
Nu este in stoc
Include TVA
Include taxa verde: 0,80 lei
Stoc:
Comandă specială conform specificațiilor clientului
Livrare în 2-4 săptămâni
Adaugă la Favorite
Ai nevoie de ajutor în selecția sau configurarea produselor? Suntem aici să te ajutăm. Îți oferim asistență tehnică specializată.
Contactează-ne acum!
Compară produsul
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 40W |
| Ajustabilitate | fix |
| Soclu/sursă | bec G9 |
| Număr becuri necesare | 1 |
| Detalii | |
| Model | 14836 |
| Tip produs | decorativ |
| Tip montaj | aplicat pe tavan |
| Utilizare în interior | da |
| Material | sticlă - metal |
| Culoare | negru |
| Formă | rotund |
| Înălțime | 130 mm |
| Diametru | 200 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | II (corp de iluminat cu izolație de protecție) |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Halo Design |
Te-ar putea interesa și:
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 3 ani
Vezi detalii
Garanție 5 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Aplică perete și tavan Twist, finisaj alamă.Lampa necesită 5 becuri E27 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lămpile Twist proiectate de Micha..
De la
1.246,30 lei
Fără TVA:1.030,00 lei
Aplica tavan Atom, finisaj alamă.Lampa necesită 3 becuri G9 max 28W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lămpile Atom de la Halo Design sunt inspirate..
De la
1.016,40 lei
Fără TVA:840,00 lei
Aplica tavan Mesh, finisaj alb, diametru 20 cm.Lampa necesită 1 bec G9 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Plafoniera Mesh se caracterizează ..
De la
1.016,40 lei
Fără TVA:840,00 lei
Plafonieră LED 24W cu finisaj negru și grad de protecție IP20. CRI80 și 2150lm, având lumină alb caldă 3000K.Livrată cu transformator on / off de 200m..
De la
344,85 lei
Fără TVA:285,00 lei
Plafonieră LED 20W din aluminiu cu finisaj antracit și grad de protecție IP20. CRI80 și 1200lm, având lumină alb caldă 3000K.Livrată cu transformator ..
De la
363,00 lei 726,00 lei
Fără TVA:300,00 lei
Plafonieră LED 30W din aluminiu cu finisaj negru și grad de protecție IP20. CRI80 și 2000lm, având lumină alb caldă 3000K.Livrată cu transformator on ..
De la
847,00 lei
Fără TVA:700,00 lei
Aplică de perete sau tavan, model Flo. Aplică LED 10W 220-240V pătrată, din aluminiu - policarbonat cu finisaj alb signal RAL 9003 și grad de protecți..
De la
595,93 lei
Fără TVA:492,50 lei
Plafonieră LED 25W din aluminiu cu finisaj negru și grad de protecție IP40. CRI80 și 1850lm, având lumină alb caldă 3000K.Livrată cu transformator on ..
De la
562,65 lei
Fără TVA:465,00 lei
Newsletter
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și primiți cele mai recente oferte, reduceri și actualizări


