Schemă configurare produs
Stabilește configurația
Acest produs necesită accesorii pentru montare sau poate fi configurat.
- Aplica tavan Atom, finisaj negru
- Total *include TVA
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 28W |
| Ajustabilitate | fix |
| Soclu/sursă | bec G9 |
| Număr becuri necesare | 3 |
| Detalii | |
| Model | 14858 |
| Tip produs | decorativ |
| Tip montaj | aplicat pe tavan |
| Utilizare în interior | da |
| Material | metal - sticlă |
| Culoare | negru |
| Formă | rotund |
| Înălțime | 160 mm |
| Diametru | 260 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | II (corp de iluminat cu izolație de protecție) |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Halo Design |


