Schemă configurare produs
Stabilește configurația
Acest produs necesită accesorii pentru montare sau poate fi configurat.
- Proiector LED de perete sau tavan 6W 220-240V negru, lumină alb extra-caldă 2700K, optică 65°, model Ago
- Total *include TVA
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP66 - potrivit la exterior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 6W |
| Culoare lumină | alb extra-cald |
| Temperatură de culoare | 2700K |
| Optică (unghi) | 65° |
| Ajustabilitate | orientabil |
| Soclu/sursă | LED integrat |
| Dimabil | da |
| Tip dimare | Phase-cut/TRIAC |
| Detalii | |
| Model | 12931 |
| Tip produs | decorativ |
| Tip montaj | aplicat pe perete / tavan |
| Utilizare în exterior | da |
| Material | aluminiu anodizat - sticlă |
| Culoare | negru |
| Formă | rotund |
| Lungime | 92 mm |
| Lățime | 70 mm |
| Înălțime | 115 mm |
| Diametru | 50 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | I (corp de iluminat care necesită împământare) |
| Flux luminos (lumeni) | 568lm |
| Indice de redare a culorilor | CRI80 |
| Lungime cablu | 1m |
| Transformator | integrat |
| Tensiune/curent LED și transformator (mA sau V) | 220-240V |
| Garanție | 5 ani |
| Producător | Lombardo |








