Lustră living Savoy, finisaj negru - verde
Lustră living Savoy, finisaj negru - verde
- Model: 01801
-
Lustra Savoy este proiectată de designerul Isaac Piñeiro și este potrivită pentru living. Designul ei este caracterizat de arcada situată în partea superioară a lămpii în care lumina este reflectată, creând o reflexie frumoasă.
Lustra este tip pendul, realizată din oțel și textil, având un finisaj negru - verde.
Cablul este de 0,8 metri, iar Lustra este compatibilă cu un bec LED E27 max 15W.
Opţiuni disponibile
Specificații tehnice

Î = 311 mm / ø = 420 mm
524,54 lei
1.049,07 lei
-50 %
Include TVA
Include taxa verde: 2,60 lei
Stoc:
Stoc magazin limitat 1 buc.
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
Restul produselor la comandăîntreabă stoc
Adaugă la Favorite
Ai nevoie de ajutor în selecția sau configurarea produselor? Suntem aici să te ajutăm. Îți oferim asistență tehnică specializată.
Contactează-ne acum!
Compară produsul
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | max 15W |
| Ajustabilitate | fix |
| Soclu/sursă | bec E27 |
| Număr becuri necesare | 1 |
| Detalii | |
| Model | 01801 |
| Tip produs | decorativ |
| Tip montaj | suspendat de tavan |
| Utilizare în interior | da |
| Material | oțel - textil |
| Culoare | negru - verde |
| Formă | rotund |
| Înălțime | 311 mm |
| Diametru | 420 mm |
| Clasă de siguranță corp iluminat | II (corp de iluminat cu izolație de protecție) |
| Lungime cablu | 0,8 m |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Faro Barcelona |
Te-ar putea interesa și:
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Lustră Ball Ball, finisaj alb, diametru 25 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Colecția de lustre Ball Ball este ..
De la
1.173,70 lei
Fără TVA:970,00 lei
Lustră Ball Ball, finisaj negru, diametru 15 cm.Lampa necesită 1 bec E14 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Colecția de lustre Ball Ball est..
De la
617,10 lei
Fără TVA:510,00 lei
Lustră bucătărie Drops, finisaj negru, diametru 17 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 60W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustrele Drops cu bare met..
De la
786,50 lei
Fără TVA:650,00 lei
Lustră bucătărie Drops, finisaj negru, diametru 23 cm.Lampa necesită 1 bec G9 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustrele Drops cu bare meta..
De la
1.016,40 lei
Fără TVA:840,00 lei
Lustră bucătărie Grape, finisaj alb, diametru 16 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Această familie de lustre de..
De la
399,30 lei
Fără TVA:330,00 lei
Lustră bucătărie Scandic, finisaj alb.Lampa necesită 1 bec G9 max 28W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustra din sticlă Scandic proiectată de Mic..
De la
544,50 lei
Fără TVA:450,00 lei
Lustră bucătărie The Classic, finisaj metal oxidat, diametru 30 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 60W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustrele The ..
De la
931,70 lei
Fără TVA:770,00 lei
Lustră bucătărie The Classic, finisaj negru - cupru, diametru 20 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 60W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustrele The..
De la
617,10 lei
Fără TVA:510,00 lei
Newsletter
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și primiți cele mai recente oferte, reduceri și actualizări




