Lustră dormitor Bubbles, finisaj albastru, diametru 14 cm
Lustră dormitor Bubbles, finisaj albastru, diametru 14 cm
- Model: 14823
-
Lustră dormitor Bubbles, finisaj albastru, diametru 14 cm.
Lampa necesită 1 bec E27 max 60W - vezi opțiunile disponibile mai jos.
Forma aparent simplă a lustrelor Bubbles este de fapt un studiu profund al geometriei, unde proporțiile sunt echilibrate între sferele care alcătuiesc lampa. Aspectul final oferă un joc de transparențe și reflexii și o gamă largă de culori datorită combinației dintre diferitele finisaje ale elementelor din sticlă și metal.
Opţiuni disponibile
Specificații tehnice
Î = 140 mm / ø = 140 mm
871,20 lei
Nu este in stoc
Include TVA
Include taxa verde: 0,80 lei
Stoc:
Comandă specială conform specificațiilor clientului
Livrare în 2-4 săptămâni
Adaugă la Favorite
Ai nevoie de ajutor în selecția sau configurarea produselor? Suntem aici să te ajutăm. Îți oferim asistență tehnică specializată.
Contactează-ne acum!
Compară produsul
| Specificații | |
| Grad protecție IP - corp de iluminat | IP20 - potrivit la interior |
| Putere/consum corp iluminat (W) | 40W |
| Ajustabilitate | fix |
| Soclu/sursă | bec G9 |
| Număr becuri necesare | 1 |
| Detalii | |
| Model | 14823 |
| Tip produs | decorativ |
| Tip montaj | aplicat pe tavan |
| Utilizare în interior | da |
| Material | sticlă |
| Culoare | albastru |
| Formă | rotund |
| Înălțime | 140 mm |
| Diametru | 140 mm |
| Lungime cablu | 250 cm |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Halo Design |
Te-ar putea interesa și:
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Garanție 2 ani
Vezi detalii
Lustră Ball Ball, finisaj alb, diametru 25 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Colecția de lustre Ball Ball este ..
De la
1.173,70 lei
Fără TVA:970,00 lei
Lustră Ball Ball, finisaj negru, diametru 15 cm.Lampa necesită 1 bec E14 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Colecția de lustre Ball Ball est..
De la
617,10 lei
Fără TVA:510,00 lei
Lustră bucătărie Drops, finisaj negru, diametru 17 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 60W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustrele Drops cu bare met..
De la
786,50 lei
Fără TVA:650,00 lei
Lustră bucătărie Drops, finisaj negru, diametru 23 cm.Lampa necesită 1 bec G9 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustrele Drops cu bare meta..
De la
1.016,40 lei
Fără TVA:840,00 lei
Lustră bucătărie Grape, finisaj alb, diametru 16 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 40W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Această familie de lustre de..
De la
399,30 lei
Fără TVA:330,00 lei
Lustră bucătărie Scandic, finisaj alb.Lampa necesită 1 bec G9 max 28W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustra din sticlă Scandic proiectată de Mic..
De la
544,50 lei
Fără TVA:450,00 lei
Lustră bucătărie The Classic, finisaj metal oxidat, diametru 30 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 60W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustrele The ..
De la
931,70 lei
Fără TVA:770,00 lei
Lustră bucătărie The Classic, finisaj negru - cupru, diametru 20 cm.Lampa necesită 1 bec E27 max 60W - vezi opțiunile disponibile mai jos.Lustrele The..
De la
617,10 lei
Fără TVA:510,00 lei
Newsletter
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și primiți cele mai recente oferte, reduceri și actualizări




